• Koncert - Muzikálový mix

Minulý piatok sa naša škola zúčastnila koncertu MUZIKÁLOVÝ MIX, ktorý obsahoval výber skladieb z najznámejších zahraničných, ale aj domácich muzikálov. Zazneli skladby z muzikálových klasík ako Dracula, Mamma Mia, Cigáni idú do neba, Na skle maľované. Koncert sa konal pod hlavičkou OZ Škola života.

• Oznam - vypnutý elektrický prúd

Vážení rodičia!

V pondelok 8. 4. a 15. 4. 2024 nepôjde v Zázrivej / Stred / elektrický prúd. Vyučovanie v základnej škole bude končiť 5. vyuč. hodinou.

Materská škola a ŠKD bude fungovať v riadnom režime. Stravovanie bude zabezpečené len pre žiakov materskej školy.

Ďakujeme za pochopenie!

Vedenie ZŠ s MŠ!

• Deň naopak

Pri príležitosti pripomienky Dňa učiteľov sa 27. marca z niektorých našich starších žiakov stali nachvíľu učitelia, aby si tak vyskúšali, aké to je učiť svojich mladších kamarátov, spolužiakov. Zistili, že to nie vždy jednoduché, že tomu predchádzajú hodiny príprav, prezentácií, pracovných listov, či aktivít. Nakoniec to všetci zvládli, podľa svojich schopností a od mladších žiakov si vyslúžili pochvaly aj radostné objatia.

• Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo

V tomto školskom roku boli naši recitátori mimoriadne úspešní:

I. kategória - Samuel Ligas zo 4. A - 3. miesto

II. kategória - Karolína Fedorová z 5. A - 2. miesto

III. kategória - Tamara Mandincová z 8. A - 2. miesto

Blahoželáme!!!

• Noc s Andersenom - 1. stupeň

Po roku sme v škole opäť strávili Noc s Andersenom - Andersen síce neprišiel J, ale o rozprávky nebola núdza . Keďže 22. marec je aj dňom vody, spojili sme vodu s rozprávkou dohromady a voda v rôznych podobách bola hlavným hrdinom večera nielen v knihách, ale aj na obrázkoch, fotografiách, v piesni i v pokusoch. Okrem osôb „školských“ nás navštívili i hostia - zahrať nám prišli muzikanti z kapely súboru Zázrivček pod vedením p.uč. Moravčíka a cestovateľ „Jojo“ sa s nami podelil o zážitky z ciest, pričom svoje slová doplnil nádhernými fotografiami (samozrejme, na žiadnej nechýbala voda!) Čas bežal veľmi rýchlo a tak sa tentokrát nekonali žiadne „vyrábačky“, ale stihli sme sa ešte do chuti vytancovať .

Sobota 20. 4. 2024